Select Page

kontakta OSS

Intresserad att komma i kontakt?
Eller vill du bara bolla en fråga?

Här är teamet

GRUNDARE / VD

Stefan Tingwall

 

Kontakt
E-post: stefan@klubbsverige.se
Telefon: 0708-208877

SÄLJ- & BUSINESS COACH

Andreas Stenberg

 

Kontakt

andreas@klubbsverige.se
0707-966464

OPERATIONAL MANAGER
Weight Trainer & For Me

Jenny Dahlberg

 

Kontakt

jenny@klubbsverige.se
0736-75 65 55

DIGITAL MARKNAD

Oscar Jansson

 

Kontakt

oscar@klubbsverige.se
0729-917621

DIGITAL MARKNAD

Ludvig Neander

 

Kontakt

ludvig@klubbsverige.se
0704-217779

UTBILDARE
Weight Trainer

Jenny Malmström

 

Kontakt

jenny.m@klubbsverige.se
0709-309061

KlubbSverige AB

Besöksadress:
Uppfinnargränd 5-7
Järla Sjö

Faktura- & postadress:
KlubbSverige AB
Box 1116
131 26 Nacka Strand

Maila din pdf-faktura till:
faktura@klubbsverige.se

KlubbSverige, huvudkontor

KlubbSverige, kontor Borlänge

KlubbSverige, kontor Halmstad