Select Page

OM OSS

Vi är våra medlemmar.
Utan er skulle vi inte finnas.

Vi som driver KlubbSverige har tillsammans över 40 års gemensam branscherfarenhet. Vi har jobbat som VD för en gymkedja och ägare till en annan, operativ chef för en klubb som blivit utsedd till Sveriges Bästa Klubb, som ekonomiansvarig, som föreläsare, utbildare, hjälpt gym med lönsamhet och utveckling, som copywriter och arrangör för idrottstävlingar samt guldmedaljör i brasiliansk jiu jitsu för att nämna en del av vad vi har i ryggsäcken. Vi har grundat och startat egna verksamheter, vi brinner för entreprenörskap och den svenska träningsindustrin. Vi tror på att dela kunskap och erfarenheter med varandra, innovation, ny teknik och att vi tillsammans är starkare än var och en på egen hand!

Det är KlubbSverige för oss. Kontakta oss så kan vi berätta vad KlubbSverige kan vara för er.

Här är teamet

GRUNDARE / VD

Stefan Tingwall

 

Kontakt
E-post: stefan@klubbsverige.se
Telefon: 0708-208877

SÄLJ- & BUSINESS COACH

Andreas Stenberg

 

Kontakt

andreas@klubbsverige.se
0707-966464

OPERATIONAL MANAGER
Weight Trainer & For Me

Jenny Dahlberg

 

Kontakt

jenny@klubbsverige.se
0736-75 65 55

DIGITAL MARKNAD

Oscar Jansson

 

Kontakt

oscar@klubbsverige.se
0729-917621

DIGITAL MARKNAD

Ludvig Neander

 

Kontakt

ludvig@klubbsverige.se
0704-217779

UTBILDARE
Weight Trainer

Jenny Malmström

 

Kontakt

jenny.m@klubbsverige.se
0709-309061