Select Page

En unik kurs med Peppe Ekmark i samarbete med KlubbSverige

Steam Hotel, Västerås: 19-20 april

Häng med på två spännande dagar och träffa inspiratören och säljcoachen Peppe Ekmark. Peppe är en skicklig utbildare och föreläsare som går på djupet i försäljningsteknik där du får alla verktyg som behövs för att fånga intresse, bygga relation och slutligen sälja. 

Du lär dig grunderna i vad försäljning, säljorganisation och säljledning innebär. Du får med dig tydliga verktyg i hur du kan planera er framtida försäljning, mål och nyckeltal och hur du coachar säljare och övrig personal till att lyckas. Vi gräver även lite djupare i vad det faktiskt är vi säljer/erbjuder våra medlemmar. Hur paketerar vi det vi vill sälja och hur kan vi hjälpa våra medlemmar genom våra produkter och tjänster.